HAKKIMIZDA

Firma Profili

DPM Aviation , Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı KOSGEB desteği ile Ar-Ge İnovasyon Programı kapsamında kurulmuştur. Havacılık, Enerji, Teknoloji ve İmalat konularında Ar-Ge çalışmaları yanında sanayi ve imalat projelerine yönelik mühendislik ve danışmanlık hizmetleri ile ısıtma, havalandırma, soğutma ve iklimlendirme sistemleri tasarımı konusunda hizmet vermek üzere Erciyes Teknopark A.Ş.’de kurulan firmamız, geliştireceği yenilikler ile ulusal ve uluslararası hizmetler vermeyi planlamaktadır. Ekibimiz, şimdiye kadar uluslararası ve ulusal AB ve TÜBİTAK projeleri tamamlamış olup, hali hazırda Havacılık ve Enerji üzerine 3 adet patent başvurusu mevcuttur. Bu patentlerin uygulaması konusunda Ar-Ge çalışmalarımız devam etmektedir.

Mühendislik lisans derecesine sahip ekibimiz, lisansüstü eğitimlerine devam etmektedir. Tam zamanlı ve yarı zamanlı olarak toplamda 3 personelimiz Ar-Ge projelerimizde görev yapmakta olup, personel yapılanması ile ilgili çalışmalarımız halen devam etmektedir.

Misyonumuz,

Havacılık ve uzay teknolojilerindeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmek, çalışanlarımızın memnuniyetini sağlayarak tercih edilen bir çalışma ortamı yaratmak, kaliteli ve zamanında üretimle müşteri memnuniyetini sağlamak.

Vizyonumuz,

Havacılık, savunma sanayi ve uzay teknolojilerinde müşteri odaklı, tercih edilen, güvenilir ve daima kaliteli iş ortağı olmak.

Kalite Politikamız,

Müşteri memnuniyetini temel ilke edinmek, zamanında teslimat gerçekleştirmek ve müşteri kalite isteklerini daimi olarak yerine getirmek. Müşterilerimizin taleplerini hızlı karşılamak ve müşterilerimizle güçlü iletişim sağlamak. Uluslararası kalite süreç yönetimini gerçekleştirmek. Tecrübeli ve nitelikli çalışma arkadaşları edinmek ve bunun sürekliliğini sağlamak.

Çevre Politikamız,

Çevre konusunda yasal gereklilikleri eksiksiz yerine getirmek. Çalışanlarımızdaki çevre farkındalığını arttırmak ve daha duyarlı olmaları konusunda teşvik etmek. Doğal kaynaklarımızı korumayı, atık miktarını ve çevre kirliliğini azaltmayı sorumluluğumuz edinmek, geri dönüşüm konusunda sürekli özen göstermek.